Kolejny live chat ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem

Już jutro, w piątek o godz. 11.00 kolejny live chat 💬 ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem.

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem i brakiem możliwości bezpośrednich spotkań ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem, zachęcamy Państwa do zadawania pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Odpowiedzi na pytania Starosta udzieli podczas live chatu na stronie facebookowej Starostwa Powiatowego w Płocku .