Nowy Komendat Komendy Miejskiej Policji w Płocku

Dziś, 13 września 2019 r.  pożegnaliśmy ustępującego Komendanta Miejskiego Policji w Płocku nadkom. Sławomira Żelechowskiego. Podczas uroczystej zbiórki  w KM Policji w Płocku Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk powierzył obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Płocku mł. isp. Mariusz Kryszkowskiemu.

Nowy Komendant ze służbami mundurowymi jest związany od 1996 roku. Służbę rozpoczynał jako policjant Oddziałów Prewencji Komendy Stołecznej Policji, a następnie Oddziałów Prewencji w Płocku. Od 2003 roku nierozerwalnie związany był z pionem kryminalnym - w 2006 roku został powołany na stanowisko Kierownika Referatu 1 Sekcji Kryminalnej w Płocku, w 2007 roku został mianowany Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego, a od 2011 roku pełnił funkcję Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Podinsp. Mariusz Kryszkowski jest absolwentem Wyższej szkoły Policji w Szczytnie, ukończył również studia podyplomowe w zakresie zarządzania w Policji.

Samorząd Powiatu Płockiego podczas uroczystości reprezentowała Wicestarosta Iwona Sierocka.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.