Dzień Pieczonego Ziemniaka w DPS w Goślicach

7 września 2019 r. na terenie  Domu Pomocy Społecznej w Goślicach odbyła się coroczna impreza plenerowa „Dzień Pieczonego Ziemniaka ”. Jest to dzień integracji ze środowiskiem lokalnym, Domami Pomocy Społecznej Powiatu Płockiego, rodzinami mieszkańców i osobami wspierającymi działalność domu.

Przybyłych gości powitali gospodarze – pensjonariusze Domu wraz z dyrekcją i pracownikami. W programie imprezy znalazły się występy oraz stoiska z potrawami z ziemniaka, konkursy i zabawy animatorskie. Każdy z obecnych mógł znaleźć coś dla siebie.

Dzień Pieczonego Ziemniaka jak co roku zgromadził wielu gości m.in: posła na Sejm RP Piotra Zgorzelskiego, Wicestarostę Iwonę Sierocką, Członka Zarządu Powiatu w Płocku Pawła Jakubowskiego oraz Wójta Gminy Bielsk Józefa Jerzego Rozkosza.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.