Kolejne czeki dla kolejnych strażaków z Powiatu Płockiego

7 września  odbyło się symboliczne przekazanie czeków dla OSP z Nowego Duninowa, OPS Dzierzążni a także OSP Lipianki w ramach  III edycji Programu Starostwa Powiatowego na zakup sprzętu ratowniczego i umundurowania. Była to też okazja by podziwiać strażaków w akcji, czyli podczas Gminnych Zawodów Pożarniczych. 

Przedstawiciele jednostek, po dziesięć osób z każdej, zmagali się z takimi konkurencjami jak: sztafeta pożarnicza 7 x 50 metrów z przeszkodami a także ćwiczenie bojowe. Zwycięzca zawodów gminnych awansowała na zawody powiatowe, które odbędą się w najbliższą sobotę  14 września.

Wszystkie trzy drużyny otrzymały gratulacje i symboliczne czeki  od Wicestarosty Iwony Sierockiej.  Drużynom gratulował także Mirosław Krysiak Wójt Gminy Nowy Duninów.

Pieniądze w kwocie po 5 tyś zł trafiają do strażaków w ramach III edycji Programu Starostwa Powiatowego na zakup sprzętu ratowniczego i umundurowania.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.