Kolejne wsparcie Powiatu dla jednostek OSP. Tym razem Radzanowo, Woźniki oraz Szczytno

Trzy czeki na 5 tys. zł zostały przekazane przez Wicestarostę Iwonę Sierocką oraz członka Zarządu Powiatu Pawła Jakubowskiego przedstawicielom trzech jednostek OSP z terenu Gminy Radzanowo. Przekazane środki stanowią wsparcie dla jednostek w Radzanowie, w Woźnikach oraz w Szczytnie.

Przekazane środki to efekt funkcjonowania powiatowego programu wsparcia dla OSP. Ochotnicza Straż Pożarna to w Polsce fundament służb ratowniczo-gaśniczych na terenach wiejskich. Jest ponadto spoiwem życia społecznego w niedużych miejscowościach, wokół której skupia się wszelkiego rodzaju sportowa oraz kulturalna aktywność mieszkańców. Powiat Płocki dostrzegając ogromne znaczenie OSP dla lokalnych społeczeństw, ustanowił program wsparcia, dzięki któremu jednostki z całego powiatu otrzymują pomoc finansową na swoją działalność. Dzięki temu możliwa jest realizacja najpilniejszych potrzeb jednostek.

Spotkanie poprowadził wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.