Konkurs! Do wygrania piękne kalendarze Powiatu Płockiego

Taka okazja trafia się raz w roku, więc warto skorzystać. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są wyjątkowe, piękne, wspaniałe kalendarze ze zdjęciami przedstawiającymi fantastycznych mieszkańców naszego powiatu!

Prezentacja „Prowincjonalnego kalendarza Powiatu Płockiego” na 2018 rok odbyła się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku. Mogliśmy wtedy bliżej poznać większość bohaterów zdjęć zamieszczonych w kalendarzu. Autorem wszystkich tych magicznych fotografii jest Piotr Augustyniak.

Zdjęcia przedstawiają m.in. prężnie działające stowarzyszenia, młodych piłkarzy, piękne i zdolne mażoretki, strażaków, właścicieli młyna, społeczników, nauczyciela i jego uzdolnionych artystycznie podopiecznych. Kalendarz nie jest na sprzedaż, ale można go wygrać w naszym konkursie.

Oto pytanie konkursowe:

-- Ilu zastępców w Radzie Powiatu Płockiego ma Przewodniczący Rady Lech Dąbrowski?

Na poprawne odpowiedzi czekamy w czwartek 28 grudnia oraz w piątek 29 grudnia. Prosimy dzwonić do Starostwa Powiatowego w Płocku pod numer telefonu: (24) 267 67 82. Na 30 osób, które jako pierwsze dodzwonią się do nas z prawidłową odpowiedzią, będzie czekał ten piękny kalendarz.

Życzymy powodzenia i czekamy na Państwa telefony!

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.