Powiatowe finały w piłce nożnej

 

Zakończono rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Dziewczęta  ze szkół podstawowych rywalizowały na boisku przy Zespole Szkół w Maszewie Dużym. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

 1. SP Maszewo 
 2. SP Drobin
 3. SP Gąbin
 4. SP Słubice
 5. SP Radzanowo
 6. SP Łętowo

Chłopcy ze szkół podstawowych rywalizowali na obiektach sportowych przy Zespole Szkół w Starych Proboszczewicach. Po zaciętej i emocjonującej rywalizacji uzyskano następujące wyniki:

 1. SP Stare Proboszczewice
 2. SP Brudzeń
 3. SP Gąbin
 4. SP Słubice
 5. SP Bulkowo
 6. SP Mała Wieś
 7. SP Rogozino

Swoje zmagania zakończyli również gimnazjaliści. Dziewczęta w tej grupie wiekowej rywalizowały na boisku przy zespole Szkół w Drobinie. Klasyfikacja końcowa:

 1. G Drobin
 2. G Bielsk
 3. G Bodzanów
 4. G Nowy Duninów

Chłopcy rywalizowali na boisku Gimnazjum w Bielsku. Wyniki końcowe rywalizacji w grupie chłopców przedstawiają się następująco:

 1. G Nowy Duninów
 2. G Mała Wieś
 3. G Bielsk
 4. G Łąck
 5. G Siecień
 6. G Nowe Miszewo

Trzymamy kciuki za zwycięzców na zawodach międzypowiatowych, a  później być może wojewódzkich. Pozostałym zespołom składamy gratulacje za dotarcie do finałów powiatowych.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.