Obwieszczenie Zarządu Powiatu w Płocku z dnia 19 lipca 2019 roku o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu dokumentu pn. „Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu powiatu płockiego na lata 2019

 Na podstawie art. 48 ust. 4  ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2018 r. poz. 2081, z późn. zm.) - Zarząd Powiatu w Płocku, 

i n f o r m u j e

o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu dokumentu pn. „Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu powiatu płockiego na lata 2019-2032”. 

Zarząd Powiatu w Płocku po uzgodnieniu z Regionalnym Dyrektorem Ochrony Środowiska w Warszawie oraz Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym w Warszawie  odstąpił od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu dokumentu pn. „Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu powiatu płockiego na lata 2019-2032”. 

Realizacja postanowień projektu ww. dokumentu nie spowoduje znaczących oddziaływań na środowisko, przy uwzględnieniu uwarunkowań określonych w art. 49 wyżej cytowanej ustawy, co uzasadnia odstąpienie od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

Obwieszczenie podaje się do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie  Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Płocku oraz tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku.

Przewodniczący Zarządu

Mariusz Bieniek

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.