Wydział Komunikacji wznawia częściowe przyjęcia interesantów

Wydział Komunikacji wznawia częściowe przyjęcia interesantów w przypadku braku możliwości korzystania z pojazdu po uprzedniej telefonicznej rezerwacji wizyty.

Osoby zgłaszające się do Wydziału winny zachować wszelkie środki ostrożności a mianowicie :

- posiadać maseczkę ochronną,

- rękawiczki,

- zachować 2m odległości.

Umówienie terminu i godziny wizyty odbywać się będzie pod następującym numerem telefonu:

- (24) 267-68-22

Interesanci będą wpuszczani do Urzędu  (od strony parkingu) przez pracownika wydziału na ściśle wcześniej umówioną godzinę.

W obecnej sytuacji zachęcamy Państwa również do składania wniosków o zbycie (sprzedaż pojazdu) i nabycie pojazdu za pośrednictwem Poczty Polskiej, poczty elektronicznej lub urny znajdującej się w wejściu głównym Starostwa Powiatowego w Płocku.

Jednocześnie informujemy, iż obecnie wydłużono do 180 dni termin na zarejestrowanie pojazdu niebędącego pojazdem nowym sprowadzonym z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej albo zawiadomienie Starosty Płockiego o nabyciu lub zbyciu pojazdu.